Fikir ve deneyimlerimizi birleştirerek markanızın dijital kimliğini tasarlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Dijital Pazarlama

Dijital PR

Sosyal Medya Yönetimi

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Analizi ve Raporlama

Kurumsal Kimlik

Top

Fikir ve deneyimlerimizi birleştirerek markanızın dijital kimliğini tasarlıyoruz.

Bize Ulaşın
q
q
İçerik Yönetimi

q
Dönüşüm Oranı

q
Gerçek Zamanlı Veri

q
Online Yönetim

Hizmetlerimiz

E-ticaret Danışmanlığı

Bir markanın dijital dünyaya merhaba deme süreçlerinin, uzmanlarca takip edilerek girişimcinin doğru bir şekilde e-ticarete başlamasını hedefler.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama profesyonel olarak tasarlanır ve uygulanır. Kitlesel Pazarlama gerçekleştirilir. Arama Motoru Pazarlaması, İçerik Pazarlaması, Ünlüler ve Sosyal Medya Fenomenleri İle Pazarlama ve Sosyal Medya Pazarlaması şeklindedir.

Dijital PR

Dijital dünya kontrolün tam olarak markada olmadığı bir alandır. Dijital PR sosyal medya analizi ve arama motoru analizi ile oluşmaktadır. Sürecin en önemli unsuru içerik oluşturmaktır.

Kurumsal Kimlik

Markamızın müşterilere görünen yüzü Logomuz ve sloganımız. Markanızın oluşum süreçlerinde markanızın hikayesine en uygun ve en yenilikçi kurumsal kimlik çalışmalarını üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik Oluşturma, İkna, İletişim, Pazarlama gibi konularda uzman ekiplerce yapılır. Marka için hangi sosyal medya mecralarının kullanılması gerektiği ve bu mecraların doğru planlanması ve oluşturulması en önemli süreçtir.

Web Sitesi

Teknoloji çağını yaşadığımız bu dönemde en önemli pazarlama aracınızdır. Kurumsal kimliğinize uyumlu ve responsive (mobile duyarlı) bir site tasarlarız. Sitenin Analiz ve Raporlamasını yaparız (Sıcaklık Haritası Çıkarma, Denekleri Kullanma, Raporları Yorumlama, Site Alternatifleri Testleri).

Deneyimlerimiz

Keşfediyoruz, Pazarlıyoruz, Tasarlıyoruz, Deneyimliyoruz, Dijital Kullanıcılara Ulaşıyoruz.

Pazarlama 0
Tasarım 0
Kullanıcı Deneyimi 0
PR 0

MODERN İŞ ODAKLI DİJİTAL PAZARLAMA

Bilgi ve deneyimlerimizle modern dijital pazarlama hizmeti sunuyoruz.