Retina Dijital

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Ürün ya da hizmetlerin, hedef kitleye yönelik dijital teknolojiler kullanılarak ölçülebilir ve etkili biçimde pazarlanması için çalışırız. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Arama Motoru Pazarlaması), içerik pazarlama, içerik otomasyonu, influencer pazarlama, sosyal medya pazarlaması ve optimizasyonu, e-ticaret pazarlama gibi dijital medyanın pek çok formunu kapsayan bir hizmet sunarız.

Markanızı analiz eder, rakiplerinizi inceler ve marka hedefleriniz dahilinde hedef kitlenize en kolay ulaşabileceğiniz mecraları belirleriz. Bu doğrultuda detaylı bir dijital pazarlama planı hazırlar, potansiyel fırsatları belirleyerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız. Markanızın konumlanmak istediği pazarları birlikte belirleyip, ihtiyacınız olan dijital reklamlara ve bulunmanız gereken mecralara karar veririz. Oluşturacağımız dijital pazarlama stratejisi dahilinde planlama ve satın alma hizmetlerini sunar, ölçülebilir sonuçlarını sizinle paylaşırız.

Performans pazarlama, özellikle dijital alanda, reklamverenlere gerçek sonuçlar için ödeme yapma esnekliği sunar ve bu nedenle birçok işletme tarafından tercih edilen bir strateji haline gelmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Performans pazarlama, reklamverenlerin sadece belirli bir eylem (örneğin, bir ürün satışı, bir formun doldurulması veya bir e-posta aboneliği) gerçekleştiğinde ödeme yaptığı bir dijital pazarlama stratejisidir. Bu, riski azaltır ve yatırımın geri dönüşünü (ROI) artırır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın