Fikir ve deneyimlerimizi birleştirerek markanızın dijital kimliğini tasarlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Dijital Pazarlama

Dijital PR

Sosyal Medya Yönetimi

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Analizi ve Raporlama

Kurumsal Kimlik

Top

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Bir markanın ya da Girişimin dijital dünyaya merhaba deme süreçlerinin uzmanlarca takip edilerek girişimcinin doğru bir şekilde e-ticarete başlamasını hedefler.

Profesyonel bir E-ticaret danışmanı alanında uzman ve birçok sektörde deneyimli e-ticaret girişimlerini yönetmiş kişilerdir. Bu kişiler E-ticarete giriş süreçlerinde girişimcinin yol haritasını oluştururlar.

Genel olarak ülkemizde algı e-ticarete girişin bir web sitesi oluşturmakla gerçekleştiği yönündedir. Bu sebeple birçok girişim başarısız sonuçlarla sonlanmakta hatta hayata bile geçememektedir. Oysaki bir girişimin başarıyla hayata geçmesi ve hayatta kalması için birçok adım vardır.

E-ticarete başlarken;

Hangi e-ticaret paketinin seçileceği ve e-ticaretin şekli çok önemlidir. E-ticaret danışmanlarımız sektörünüzü ve girişiminizi tanımlar ve size en uygun e-ticaret altyapısının oluşturulmasını sağlar.

Satılacak ürünlerin görsel kalitesinden kategorilendirmeye yıllarca deneyimlenmiş sonuçlar doğrultusunda E-ticaret ürünü hazırlanır ve içerik üretilme süreçleri tamamlanır.

Banka Entegrasyonları
Sanal Pos Entegrasyonları ve Güvenli Ödeme Yöntemleri gibi ödeme entegrasyonlarının tamamlanması sağlanır. Banka veya Ödeme Aracı Şirket ile yapılan görüşmeler ve teknik konularda danışmanlık süreci devam eder.

E-ticarete Devam Ederken

Bir girişimin başarıya ulaşması için gerekli profesyonel alt yapı, analiz ve raporlama araçlarının alt yapıya entegre edilmesi ve bu verilerin doğru analiz edilmesi gerekir. Danışmanınız bu süreçleri nasıl yöneteceğiniz konusunda bilgilendirir.

Pazarlama, İçerik ve Sosyal Medya

Ürünlerin satışı, dijital pazarlama mecralarında pazarlanması ve kitleye ulaşması süreçleridir.

Analiz, Raporlama ve Geliştirme
Web sitesi ve ziyaretçilerinin tüm işlemleri profesyonel analiz programları ile analiz edilir ve süreçlerdeki sorunlar giderilir. Sürekli olarak web sitesi satışı arttırmaya yönelik güncellemeler ile geliştirilir.

No Comments

Post a Comment