Fikir ve deneyimlerimizi birleştirerek markanızın dijital kimliğini tasarlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Dijital Pazarlama

Dijital PR

Sosyal Medya Yönetimi

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Analizi ve Raporlama

Kurumsal Kimlik

Top

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Çağımızın en yaygın araçlarından biri olan Sosyal Medya yönetimi uzmanlarca sağlanması gerekir. Bir sosyal medya yönetimi İçerik Oluşturma, İkna, İletişim, Pazarlama gibi konularda uzman ekiplerce yapılır.

Sosyal Medya’da bir marka için hangi sosyal medya mecralarının kullanılması gerektiği ve bu mecraların doğru planlanması ve oluşturulması en önemli süreçtir. Kullanılacak mecralar seçildikten sonra doğru paylaşımın ya da pazarlama kampanyasının doğru mecra ya da mecralarda yapılması gerekir. Çünkü her sosyal medya mecrasının kitlesi değişkendir. Örneğin bazı mecraların yaş ortalaması 18 -25 iken bazılarının 25 -35 olabilir.

Sosyal Medya kitlenin en iyi tanındığı yerdir. Yani bir kitlenin o ürüne ilgi duyup duymayacağını en iyi şekilde hedeflediğimiz alandır. Sosyal Medya kitlenin tüm duygu ve düşüncelerini belirttiği alanlardır. Kitleyi Yaş, Sevdiği Kitap Türleri, Tuttuğu takım, Cinsiyet, Sevdiği Sanatçılar gibi birçok alanı ifade edecek şekilde hedeflenebilir. Buda nokta atışı bir pazarlama stratejisi geliştirmemize yardımcı olmaktadır. İyi bir strateji daha düşük maliyetler ile daha iyi sonuçlar almamızı sağlar.

Kamu Kurumları, Dernekler, Markalar ve Hizmet Sektöründeki Kuruluşlar sosyal medyada oldukça aktif rol oynarlar. Ancak yanlış yönetilen bir sosyal medya hesabı markaya faydadan çok zarar sağlayabilir.

Sanatçı Yönetimi, Kamu Kurumları ve Markaların sosyal medya hesaplarının yönetiminde oldukça deneyimli olan firmamızın bu alandaki referansları oldukça da güçlüdür.

Markanızı İncelemek ve Profesyonel olarak sosyal medyanızı nasıl yönetmeniz gerektiğini analiz etmek için sizlerle tanışmaya can atıyoruz…

No Comments

Post a Comment