Retina Dijital

Mevsimler gibi farklı sıcaklık değerlerine sahip ama bir bütün halinde ilerleyen bir sosyal medya danışmanlığı hikayemiz var!  Markanın ait olduğu mevsimi belirliyor hangi aylarda çiçek açtığını analiz ediyor ve buna uygun sosyal medya yönetimi yapıyoruz.

Ayrıca diğer mevsimlere uygun strateji planını da hazırlıyoruz.  Hizmetlerini öne çıkaracak içeriklerle markanın her zaman  güncel kalmasını sağlıyoruz.

Sosyal medyanın hızlı ilerleyen ve gelişmeye devam eden yapısına uyum sağlayacak periyotların sıkı takipçi olarak markanın hızlı bir şekilde aksiyon almasına yardımcı oluyoruz. İşletmenin dijital kimliğinin arketipini anlayarak sosyal medya platformlarına uygun içerikler üretiyoruz.

Örneğin markanın kurumsal sosyal medya yönetimi odaklı bir arketipi varsa aktif olman gereken platformlarda kullanacağımız içerik türlerini kurumsala uygun bir dil ve tasarımla hazılıyoruz. Markanın dijital elçisi olmaya hazırız. Peki sen markanı dijital vitrinlerde en doğru şekilde sergilemeye hazır mısın?

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, markanı büyütmenin ve hedef kitlenle etkileşim kurman için vazgeçilmez bir platformudur. Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimizle markanı etkili şekilde temsil ediyor ve hedef kitlenle buluşturuyoruz.

Retina Dijital olarak sosyal medya danışmanlığı konusunda eski köye yeni adet getirecek fikirlerimiz var. Peki bu süreçte sosyal medya yönetiminde neler yapıyoruz?

Marka Analizi

İçeriklerini yazmadan önce markanı kapsamlı şekilde analiz ediyoruz. Rakiplerini ve pazardaki potansiyel rakiplerini inceliyoruz. Ardından markan için doğru ve etkili bir kimlik yönetimi yapıyoruz.

Sonuç Odaklı Strateji Geliştirme

Detaylı bir marka analizini yaptıktan sonra arketipe uygun bir strateji hazırlıyoruz. Ancak bu planını haftalık ve aylık olacak şekilde hazırlıyoruz.

İçerik Planlaması

Sonuç odaklı stratejiye karar verdikten sonra metin yazarlarımız tarafından içerikler hazırlanıyor. Kreatif ve marka odaklı hazırlanan içerikler etkileşim durumuna göre haftalık ve aylık zaman dilimine göre planlanıyor.

Paylaşım

Hazırlanan içerik planları sosyal medya uzmanlarımız tarafından sayfanın en yoğun etkileşim alacağı saatlerde paylaşılıyor.

Etkileşim Kontrolü

Paylaşımların yapılmasının ardından platform tipine göre (örneğin instagram için 24 saat) aylık analizler için takibe alınıyor.

Raporlama

Günlük olarak takibi yapılan hesapların etkileşim raporlarını ay sonunda seninle paylaşıyoruz. Ardından raporların sonuçlarına göre bir sonraki dönem için strateji oluşturuyoruz.

Antalya Sosyal Medya Ajansı 

Sosyal medya ajansı olarak, markanın online itibarını yönetmek, hedef kitlenle etkileşimi artırmak ve sosyal medya kanalları üzerinden daha geniş bir kitleye ulaşman için yanınızdayız. Sosyal medyanın sunduğu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanı ve işletmenin online varlığını güçlendirmeni hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz arasında; sosyal medya strateji geliştirme, içerik oluşturma, gönderi tasarımı ve yönetimi, sosyal medya reklamcılığı ve analizi, topluluk yönetimi ve kriz yönetimi bulunur.

Sosyal medya uzmanlarımız, markanın hedeflerine ulaşabilmesi için özelleştirilmiş  stratejiler kullanır.  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

Bir sosyal medya yöneticisi, markanın çevrimiçi itibarını yönetir ve hedef kitleyle sürekli ve etkili bir iletişim kurar. Ayrıca, sosyal medya stratejileri oluşturma ve performansı takip etme konusunda uzmanlık sağlar.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın