Retina Dijital

İçerik pazarlama, bir pazarlama stratejisi olmaktan çok daha fazlasıdır; o bir sanattır. Klasik reklamların sesini kısmaya, pop-up’ları kapatmaya alışmış bir kitleye nasıl ulaşılır? Kalbinin ritmiyle atacak zihnini ve duygularını harekete geçirecek içeriklerle!

İçerik Pazarlama Hizmeti Neleri Kapsar? 

İçerik pazarlama hizmeti ile sadece kelimeler değil, anılar, duygular ve deneyimler yaratıyoruz. Sunduğumuz içerik pazarlama hizmeti markanı rakiplerinin önüne geçirecek bir strateji olmanın yanı sıra hedef kitlenle bağ kurmanı sağlayacak ve markanın sesi olacak bir çalışmayı kapsar. Hedef kitlene hikayeni anlatmaya hazırsan size neler sunabileceğimizden bahsedelim;

Hedef Kitle Analizi

Kimler için içerik üretiyoruz? Hedef kitlenin ilgi alanları, sorunları ve ihtiyaçları nelerdir? Bu soruları yanıtlayarak kitlenin neleri merak ettiğini ve hangi soruların cevaplarını aradığını tespit ediyoruz.

İçerik Pazarlama Stratejileri Geliştirme

Kitleye, sektöre ve marka kimliğine uygun içerik stratejileri geliştiriyoruz. Bu stratejilerle tüketiciler üzerinde doğrudan satış yapma baskısı oluşturmuyor onlara değer katma ve yaklaşımını benimsiyoruz.

İçerik Türlerini Belirleme

Hedef kitle analizinin ardından kullanıcıların ilgisini çekecek içerik türlerini belirliyoruz. Blog yazıları, videolar veya infografikler gibi içerik çeşitleri arasından kitleye en uygun olanları seçiyoruz.

İçerik Oluşturma

Öncelikle kullanıcı niyetine uygun anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Ardından profesyonel ve alanında uzman metin yazarlarımız ile markanın kimliğine, diline ve sektörüne uygun kullanıcı odaklı içerikler üretiyoruz.

İçerik Optimizasyonu

Metin yazarlarımız tarafından üretilen içerikler editörlerimizin ve SEO uzmanlarımızın denetiminden geçiyor ve SEO uyumlulukları kontrol ediyoruz.

Ölçümleme ve Raporlama

İçerik pazarlama stratejilerimizin ve hizmetimizin başarısını performans analizi ile tespit ediyor ve her ay düzenli olarak seninle paylaşıyoruz.

Markanın Sesinden Anlamlı Hikayeler Yaratan İçerik Pazarlama Ajansı

Yaratıcı ve deneyimli ekibimiz ile markanın hedef kitlesine değer katan, bilgilendirici ve eğlendirici içerikler sunuyoruz. Böylece sadece trafik değil, sadık bir müşteri kitlesi oluşturmana yardımcı oluyoruz. İçerik stratejilerimizle markanın dijital varlığını güçlendiriyor ve rekabet avantajı sağlıyoruz. İçerik pazarlama hedeflerine ulaşabilmen için kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz arasında; hedef kitle ve rakip analizi, içerik stratejisi geliştirme, blog ve kategori açıklaması yazma, içerik optimizasyonu bulunur. Ayrıca çalışmalarımızın performansını aylık olarak raporluyoruz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilir ya da fiyat teklifi alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İçerik pazarlama stratejisi, markanın doğru kitleye doğru mesajı iletebilmesi için bir yol haritası sağlar. Bu strateji, daha yüksek dönüşüm oranları ve marka bilinirliği elde etmek için esastır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın