Retina Dijital

Web tasarımı hizmeti sadece renklerin ve şekillerin bir araya gelmesi değildir; bir hikayenin, bir vizyonun, bir markanın dijital alanda hayata geçirilmesidir. Saniyeler içerisinde bir ziyaretçiyi büyüleyen bir tasarım onun markana olan ilgisini artırır ve hafızasında kalıcı bir iz bırakır.

Web Tasarım Hizmeti Neleri Kapsar?

Uzman web tasarım ekibimizle hedef kitleni merkeze alarak her bir pikselde markanı yansıtan, kullanıcı dostu ve akılda kalıcı tasarımlar oluşturuyoruz.Profesyonel web tasarım sürecimizde şu adımları izliyoruz;

Bilgi Toplama ve Analiz

Sektör, rakiplerin, hedef kitlen hakkında derinlemesine bir araştırma yapıyoruz. Hangi teknolojilere ihtiyaç duyulduğunu, web sitesinin hangi özellikleri içermesi gerektiğini ve genel içerik yapısının ne olacağını belirliyoruz ve bir yol haritası oluşturuyoruz.

Web Site Tasarımı

Renkler, yazı tipleri, görsel öğeler ve interaktif bileşenler için bir referans panosu oluşturuyoruz. İşlevsel olmayan ancak site yapısını ve kullanıcı etkileşimini gösteren bir model tasarlıyoruz. Daha sonra prototip siteyi sna sunuyor ve geri bildirimlerini alarak revizyonlar yapıyoruz.

Responsive Mobil Tasarım

Wordpress web sitesi tasarımı yaparken markanın imajına uygun olmasına, kullanıcı odaklı olmasına ve her cihaza uyumlu responsive tasarımlar yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle sitenin tasarımını yaparken mobil uyumluluk konusunda titiz davranıyoruz.

SEO Uyumlu Web Sitesi

Web tasarım projelerimiz, hızlı yüklenen ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar. SEO uyumlu yapıları sayesinde yapılan çalışmalarşa Google'da üst sıralara tırmanma ve arama motoru performansında avantaj elde edersin.

UI, UX Tasarım

Markanı ve hedef kitleni göz önünde bulundurarak hazırladığımız tasarımlar hem mobilde hem de masaüstünde eşsiz bir deneyim vaat eder. Modern teknolojilerle zenginleştirilmiş, özgün ve kişiye özel tasarımlarımız kullanıcıların beklentilerini eksiksiz şekilde karşılar.

Test ve Gözden Geçirme

Web sitesinin farklı tarayıcılar ve cihazlarda sorunsuz çalışıp çalışmadığını kontrol etmek site yüklenme hızları, veritabanı sorguları ve diğer teknik özellikler açısından testler yapıyoruz.

Kullanıcı Dostu Tasarımlar Sunan Web Tasarım Ajansı

Dijital dünyada markanın yüzü olan web siten, müşterilerinle ilk temasını kurmanı sağlar. Markanın değerlerini ve vizyonunu yansıtan, kullanıcı dostu ve estetik web siteleri tasarlıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında; özel yazılım web site tasarımı,  SEO dostu, mobil uyumlu web site tasarımı ve WordPress site geliştirme bulunur. Deneyimli ve yaratıcı ekibimiz sektördeki rekabeti anlayarak müşterilerinin beklentilerini karşılayacak başarılı web siteleri tasarlar. Detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarımında  HTML, CSS ve JavaScript gibi temel web teknolojileri kullanılır. Bunun yanında, CMS platformları (WordPress vb.) veya çeşitli web geliştirme çerçeveleri de kullanılabilir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın