Retina Dijital

Performans, Dönüşüm, Büyüme Odaklı

Dijital Pazarlamave Sosyal Medya Ajansı

A wide range of services from social media management to SEO services, from content marketing to e-mail marketing, by developing strategies specific to your sector and your needs, that highlight your brand in the digital world and allow you to interact with your target audience, is just a click away.

retina slider 2
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş stratejileri geliştiriyor ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak yöntemleri belirliyoruz.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

Arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmek için özelleştirilmiş stratejiler geliştiriyor ve erişilebilirliğini artırıyoruz.

Neler yaparız?

We grow your brand profitably.

With our strong analytical approach and constantly evolving technology, we design the most effective and sustainable digital marketing solutions for you. Make a difference in the digital world by multiplying your success with Retina Digital!

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Altyapı seçimi, pazarlama entegrasyonu, site tasarımı ve kullanıcı deneyimi gibi temel bileşenlerle işletmenize en uygun çözümleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın kimliğine uygun içerikler ve tasarımlar hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor ve etkileşimlerinizi artırıyoruz.

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti

Tasarımcılarımız, sosyal medya görsellerinden web sitesi tasarımına kadar geniş bir yelpazede markanızın görsel kimliğini güçlendirir.

İçerik Pazarlama Hizmeti

İçerik Pazarlama Hizmeti

Blog, sosyal medya, e-posta ve diğer içerik türlerini geliştirerek işletmenizin dijital dünyada etki yaratmasına katkıda bulunuyoruz.

Our References

Google & Meta

Why Work with a Partner Agency?

Retina Dijital works on creating a permanent value in the internet environment for its customers that it provides consultancy on performance marketing with its expert staff. Retina Digital is your right solution partner to increase your awareness and visibility in the digital environment and to bring your target audience and your product together at the right time.

Team Work WR9ZE5V

Nasıl Çalışıyoruz?

How can we work with you?

Collaborate with Retina Digital to multiply the success of your business in the digital world and reach your goals!

 • Ön Görüşme:

  İşletmenizin dijital pazarlama hedeflerini ve ihtiyaçlarını belirlemek için öncelikle sizinle bir ön görüşme gerçekleştiririz.

 • Hizmet Seçimi:

  Markanızın ihtiyaçlarına göre, en uygun hizmetleri (SEO, içerik pazarlama, sosyal medya yönetimi vb.) belirleyerek çalışmalarımıza başlarız.

 • Strateji Geliştirme:

  İhtiyaçlarınıza uygun olarak, işletmeniz için özelleştirilmiş bir dijital pazarlama stratejisi hazırlarız.

 • Gelişim ve Dönüşüm:

  İşletmenizin dijital dünyadaki başarısını artırmak için sürekli gelişim sağlayarak, hedeflerinize ulaşmanızı destekler ve süreç boyunca sizinle iletişim halinde kalırız.

0 +
Marka
0 +
Milyon Bütçe Yönetimi
0 +
Web Sitesi
0 +
Bin Kişi + Kuruma Eğitim

Yol Arkadaşlarımız

What Did They Say?

Evaluations of the institutions and individuals we have served in the past and continue to serve.

Oldukça kapsamlı, faydalı, beklentilerimin üzerinde bir eğitimdi. Her konuyu gerçek örnekleri ile görmek çok faydalı oldu. Desteginiz için, sabrınız için, cesaretlendirdiginiz için, cevapsız kalmayan tüm sorularım için, herşey için teşekkür ederim.

Burcu Özcan

Alanya Kent Konseyi

Meslek hayatına ilk atıldığım yıllarda aldığım sosyal medya eğitimi… Uygulamalı olarak öğrendiğim ve hem mesleki anlamda hem kişisel olarak değerli kazanımlardı benim için. Teşekkürler…

Güler Besili

KırmızıCell İletişim A.Ş

Dijital dünyanın, bilinenin aksine daha derin ve kapsamlı olduğunu öğrendiğimde, aslında herşeyin düşündüğüm gibi kolay olmayacağını, eğer şirket olarak büyümek istiyorsak bunun ancak bir profesyonel yardımıya gerçekleşebileceğini anladım. Bilmediğiniz bir ülkede iyi bir rehber size zaman kazandırır ve Retine Dijital bu ülkeyi çok iyi biliyor!

Burcu Bilgiç

Stiloyuncak.com

Bu eğitim sayesinde etkili içerik pazarlamasının yöntemlerini ve kurumsal iletişimin reklam ağındaki önemini faal örneklerle gözlemleyebildik. Bir eğitimin başarılı olabilmesi için; eğitimin iş hayatına kusursuz uyum sağlayabilmesi gerekmektedir . Ve biz bunu daha eğitim bitmeden elde ettik. Teşekkürler Raşit Doğan 

Cansu Adıgüzel

Corendon Hotels & Resort

Blog

Advertising and Marketing World

Everything about digital marketing, SEO, E-commerce, Google Ads is waiting for you here!